Logo

Nowe mieszkanie, 52,97 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr LAK1M18

602 670 zł

11 378 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 820 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lipa Piotrowska

Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6

3 pokoje, mieszkanie 52,97 m², piętro 4, oferta nr LAK1M18, Lipa Piotrowska, Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6
SALON Z ANEKSEM20,13 m²SYPIALNIA10,91 m²SYPIALNIA10,70 m²ŁAZIENKA3,89 m²KORYTARZ7,17 m²BALKON10,21 m²
Wymiary mieszkania 52.97 m², LAK1M18
Wirtualna makieta 3D mieszkania 52.97 m², LAK1M18
LAK1M18
Plan piętra
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 0
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 52.97 m², LAK1M18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,97 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,21 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę