Logo

Nowe mieszkanie, 63,40 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A3.3.181

741 780 zł

11 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 471 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Floriana

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana

3 pokoje, mieszkanie 63,40 m², piętro 3, oferta nr A3.3.181, ATAL Floriana, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana
1 / 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 0
ATAL Floriana - zdjęcie nr 1
ATAL Floriana - zdjęcie nr 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 3
ATAL Floriana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.4 m², A3.3.181
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,40 m²

Piętro:

3 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,20 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę