Logo

Nowe mieszkanie, 37,90 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A1.1.07

447 220 zł

11 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 092 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Floriana

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana

2 pokoje, mieszkanie 37,90 m², piętro 1, oferta nr A1.1.07, ATAL Floriana, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana
1 / 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 0
ATAL Floriana - zdjęcie nr 1
ATAL Floriana - zdjęcie nr 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 3
ATAL Floriana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.9 m², A1.1.07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,90 m²

Piętro:

1 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,20 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę