Logo

Nowe mieszkanie, 45,50 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A3.1.169

532 350 zł

11 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 491 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Floriana

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana

2 pokoje, mieszkanie 45,50 m², piętro 1, oferta nr A3.1.169, ATAL Floriana, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana
1 / 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 0
ATAL Floriana - zdjęcie nr 1
ATAL Floriana - zdjęcie nr 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 3
ATAL Floriana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 45.5 m², A3.1.169
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,50 m²

Piętro:

1 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,30 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę