Logo

Nowe mieszkanie, 39,10 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr A3.1.171

461 380 zł

11 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 159 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Floriana

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana

1 pokój, mieszkanie 39,10 m², piętro 1, oferta nr A3.1.171, ATAL Floriana, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, św. Floriana
1 / 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 0
ATAL Floriana - zdjęcie nr 1
ATAL Floriana - zdjęcie nr 2
ATAL Floriana - zdjęcie nr 3
ATAL Floriana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.1 m², A3.1.171
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

39,10 m²

Piętro:

1 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę