Logo

Nowe mieszkanie, 62,06 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr M4046

992 047 zł

15 985 zł /m²

Rata 4 642 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Stefana Banacha/ul. Fryderyka Schillinga

SALON Z ANEKSEM25,66 m²SYPIALNIA10,94 m²SYPIALNIA10,30 m²ŁAZIENKA5,09 m²KORYTARZ10,07 m²BALKON4,89 m²
Wymiary mieszkania 62.06 m², M4046
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 0
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 1
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 2
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.06 m², M4046
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,06 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,89 m²)

Termin oddania:

Etap VIII - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę