Logo

Nowe mieszkanie, 98,81 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr M4010

1 610 511 zł

16 299 zł /m²

Rata 7 535 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Stefana Banacha/ul. Fryderyka Schillinga

SALON Z ANEKSEM33,67 m²SYPIALNIA21,68 m²SYPIALNIA13,23 m²SYPIALNIA11,65 m²ŁAZIENKA4,54 m²WC3,29 m²GARDEROBA2,14 m²KORYTARZ8,61 m²BALKON17,34 m²
Wymiary mieszkania 98.81 m², M4010
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 0
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 1
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 2
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 98.81 m², M4010
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

98,81 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (17,34 m²)

Termin oddania:

Etap VIII - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę