Logo

Nowe mieszkanie, 98,82 m², 4 pokoje, parter, oferta nr M4002

1 474 293 zł

14 919 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 898 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Stefana Banacha/ul. Fryderyka Schillinga

SALON Z ANEKSEM33,67 m²SYPIALNIA21,67 m²SYPIALNIA13,23 m²SYPIALNIA11,65 m²ŁAZIENKA4,54 m²WC3,29 m²GARDEROBA2,16 m²KORYTARZ8,61 m²OGRÓDEK45,03 m²
Wymiary mieszkania 98.82 m², M4002
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 0
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 1
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 2
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 98.82 m², M4002
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

98,82 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (45,03 m²)

Termin oddania:

Etap VIII - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę