Logo

Nowe mieszkanie, 75,90 m², 4 pokoje, parter, oferta nr M2007

1 092 639 zł

14 396 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 112 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Stefana Banacha/ul. Fryderyka Schillinga

SALON Z ANEKSEM22,18 m²SYPIALNIA26,66 m²SYPIALNIA10,02 m²ŁAZIENKA4,70 m²WC1,81 m²KORYTARZ10,53 m²OGRÓDEK32,07 m²
Wymiary mieszkania 75.9 m², M2007
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 0
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 1
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 2
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 75.9 m², M2007
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,90 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (32,07 m²)

Termin oddania:

Etap VIII - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę