Logo

Nowe mieszkanie, 34,94 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr M2021

646 390 zł

18 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 024 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. Stefana Banacha/ul. Fryderyka Schillinga

SALON Z ANEKSEM16,12 m²SYPIALNIA10,60 m²ŁAZIENKA4,37 m²KORYTARZ3,85 m²BALKON1,99 m²
Wymiary mieszkania 34.94 m², M2021
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 0
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 1
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 2
Osiedle Ozon - Etap VIII - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 34.94 m², M2021
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,94 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (1,99 m²)

Termin oddania:

Etap VIII - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę