Logo

Nowe mieszkanie, 59,43 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 1.2.1.

635 901 zł

10 700 zł /m²

Rata 2 975 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Opole, Szczepanowice, ul. Stawowa 59D-E

3 pokoje, mieszkanie 59,43 m², parter, oferta nr 1.2.1., Apartamenty Stawowa, Opole, Szczepanowice, ul. Stawowa 59D-E
SALON Z ANEKSEM20,66 m²SYPIALNIA10,68 m²SYPIALNIA9,05 m²ŁAZIENKA5,06 m²KORYTARZ10,09 m²POMIESZCZENIE GOSPODARCZE3,12 m²BALKON8,40 m²
Wymiary mieszkania 59.43 m², 1.2.1.
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.43 m², 1.2.1.
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,43 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,40 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę