Logo

Nowe mieszkanie, 62,46 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 1.2.12.

677 203 zł

10 842 zł /m²

Rata 3 168 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Opole, Szczepanowice, ul. Stawowa 59D-E

3 pokoje, mieszkanie 62,46 m², parter, oferta nr 1.2.12., Apartamenty Stawowa, Opole, Szczepanowice, ul. Stawowa 59D-E
SALON Z ANEKSEM24,63 m²SYPIALNIA9,77 m²SYPIALNIA9,52 m²ŁAZIENKA4,60 m²WC2,32 m²KORYTARZ9,00 m²POMIESZCZENIE GOSPODARCZE2,62 m²OGRÓDEK20,80 m²
Wymiary mieszkania 62.46 m², 1.2.12.
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.46 m², 1.2.12.
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,46 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (20,80 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę