Logo

Nowe mieszkanie, 63,94 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 3.1.24.

690 899 zł

10 805 zł /m²

Rata 3 233 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Opole, Szczepanowice, ul. Stawowa 59D-E

3 pokoje, mieszkanie 63,94 m², piętro 2, oferta nr 3.1.24., Apartamenty Stawowa, Opole, Szczepanowice, ul. Stawowa 59D-E
SALON Z ANEKSEM25,69 m²SYPIALNIA11,25 m²SYPIALNIA10,10 m²ŁAZIENKA4,78 m²KORYTARZ12,12 m²BALKON8,90 m²
Wymiary mieszkania 63.94 m², 3.1.24.
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 63.94 m², 3.1.24.
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,94 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,90 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę