Logo

Nowe mieszkanie, 55,29 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 40

669 009 zł

12 100 zł /m²

Rata 3 130 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Słoneczna

Marki, ul. Słoneczna / Promienna

3 pokoje, mieszkanie 55,29 m², piętro 5, oferta nr 40, Osiedle Słoneczna, Marki, ul. Słoneczna / Promienna
SALON Z ANEKSEM21,91 m²SYPIALNIA8,44 m²GABINET12,69 m²ŁAZIENKA5,23 m²KORYTARZ7,38 m²BALKON4,47 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,29 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,47 m²)

Termin oddania:

I ETAP - gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę