Logo

Nowe mieszkanie, 71,66 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 3A.30

843 840 zł

11 776 zł /m²

Rata 3 948 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Skwer Harmonia 2

Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Półłanki

3 pokoje, mieszkanie 71,66 m², piętro 2, oferta nr 3A.30, Skwer Harmonia 2, Kraków, Podgórze, Rybitwy, ul. Półłanki
SALON Z ANEKSEM27,92 m²SYPIALNIA13,00 m²SYPIALNIA11,97 m²ŁAZIENKA4,83 m²WC2,41 m²GARDEROBA1,85 m²KORYTARZ9,68 m²BALKON9,03 m²
Wymiary mieszkania 71.66 m², 3A.30
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 0
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 1
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 2
Skwer Harmonia 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 71.66 m², 3A.30
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,66 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,03 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę