Logo

Nowe mieszkanie, 61,52 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.52

834 826 zł

13 570 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 906 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle MONO

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Odkryta 53

3 pokoje, mieszkanie 61,52 m², piętro 3, oferta nr B.52, Osiedle MONO, Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Odkryta 53
Osiedle MONO - zdjęcie nr 0
Osiedle MONO - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 61.52 m², B.52
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,52 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,52 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę