Logo

Nowe mieszkanie, 36,90 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr C.83

521 028 zł

14 120 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 438 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle MONO

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Odkryta 53

1 pokój, mieszkanie 36,90 m², piętro 4, oferta nr C.83, Osiedle MONO, Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Odkryta 53
Osiedle MONO - zdjęcie nr 0
Osiedle MONO - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 36.9 m², C.83
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

36,90 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,96 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę