Logo

Nowe mieszkanie, 38,17 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A.03

535 143 zł

14 020 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle MONO

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Odkryta 53

2 pokoje, mieszkanie 38,17 m², parter, oferta nr A.03, Osiedle MONO, Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Odkryta 53
Osiedle MONO - zdjęcie nr 0
Osiedle MONO - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 38.17 m², A.03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,17 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (2,98 m²), ogródek (10,17 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę