Logo

Nowe mieszkanie, 51,87 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B.41

716 843 zł

13 820 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 354 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle MONO

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Odkryta 53

2 pokoje, mieszkanie 51,87 m², parter, oferta nr B.41, Osiedle MONO, Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Odkryta 53
Osiedle MONO - zdjęcie nr 0
Osiedle MONO - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 51.87 m², B.41
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,87 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,13 m²), ogródek (28,61 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę