Logo

Nowe mieszkanie, 57,50 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M71

501 400 zł

8 720 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 346 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dom na Mariackiej

Radom, Planty, ul. Mariacka 4

SALON Z ANEKSEM21,56 m²SYPIALNIA11,77 m²POKÓJ11,48 m²ŁAZIENKA4,32 m²KORYTARZ8,11 m²BALKON6,43 m²
Wymiary mieszkania 57.5 m², M71
Wirtualna makieta 3D mieszkania 57.5 m², M71
M17M99M95M73M71M19M20M12M13M15M16M14M18M72M96M97M98M127M128M129M156M157M158M159M160M161
Plan piętra
Dom na Mariackiej - zdjęcie nr 0
Dom na Mariackiej - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 57.5 m², M71
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,50 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,43 m²)

Termin oddania:

gotowy do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę