Logo

Nowe mieszkanie, 48,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M151

433 440 zł

9 030 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 028 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dom na Mariackiej

Radom, Planty, ul. Mariacka 4

SALON Z ANEKSEM25,11 m²SYPIALNIA14,06 m²ŁAZIENKA4,27 m²KORYTARZ4,33 m²BALKON7,61 m²
Wymiary mieszkania 48 m², M151
Wirtualna makieta 3D mieszkania 48 m², M151
M8M94M90M70M68M10M11M3M4M6M7M5M9M69M91M92M93M124M125M126M150M151M152M153M154M155
Plan piętra
Dom na Mariackiej - zdjęcie nr 0
Dom na Mariackiej - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 48 m², M151
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,61 m²)

Termin oddania:

gotowy do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę