Logo

Nowe mieszkanie, 34,65 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr M103

323 978 zł

9 350 zł /m²

Rata 1 516 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dom na Mariackiej

Radom, Planty, ul. Mariacka 4

SALON Z ANEKSEM24,59 m²ŁAZIENKA4,80 m²KORYTARZ5,04 m²BALKON6,11 m²
Wymiary mieszkania 34.65 m², M103
Wirtualna makieta 3D mieszkania 34.65 m², M103
M26M104M100M76M74M28M29M21M22M24M25M23M27M75M101M102M103M130M131M132M162M163M164M165M166M167
Plan piętra
Dom na Mariackiej - zdjęcie nr 0
Dom na Mariackiej - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 34.65 m², M103
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,65 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,11 m²)

Termin oddania:

gotowy do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę