Logo

Nowe mieszkanie, 49,55 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr M100

442 482 zł

8 930 zł /m²

Rata 2 070 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dom na Mariackiej

Radom, Planty, ul. Mariacka 4

SALON Z ANEKSEM22,14 m²SYPIALNIA14,65 m²ŁAZIENKA4,94 m²KORYTARZ7,90 m²BALKON5,55 m²
Wymiary mieszkania 49.55 m², M100
Wirtualna makieta 3D mieszkania 49.55 m², M100
M26M104M100M76M74M28M29M21M22M24M25M23M27M75M101M102M103M130M131M132M162M163M164M165M166M167
Plan piętra
Dom na Mariackiej - zdjęcie nr 0
Dom na Mariackiej - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 49.55 m², M100
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,55 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,55 m²)

Termin oddania:

gotowy do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę