Logo

Nowe mieszkanie, 59,76 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr E/154

1 099 584 zł

18 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 145 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bielany, Piaski, ul. Literacka

3 pokoje, mieszkanie 59,76 m², piętro 1, oferta nr E/154, Apartamenty Literacka bud. E i F, Warszawa, Bielany, Piaski, ul. Literacka
1 / 6
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 0
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 1
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 2
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 3
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.76 m², E/154
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,76 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,70 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę