Logo

Nowe mieszkanie, 59,77 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr E/134

1 123 676 zł

18 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 257 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bielany, Piaski, ul. Literacka

3 pokoje, mieszkanie 59,77 m², piętro 3, oferta nr E/134, Apartamenty Literacka bud. E i F, Warszawa, Bielany, Piaski, ul. Literacka
1 / 6
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 0
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 1
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 2
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 3
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.77 m², E/134
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,77 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,70 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę