Logo

Nowe mieszkanie, 58,60 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr E/119

1 148 560 zł

19 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 374 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bielany, Piaski, ul. Literacka

3 pokoje, mieszkanie 58,60 m², piętro 6, oferta nr E/119, Apartamenty Literacka bud. E i F, Warszawa, Bielany, Piaski, ul. Literacka
1 / 6
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 0
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 1
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 2
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 3
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.6 m², E/119
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,60 m²

Piętro:

6 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,45 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę