Logo

Nowe mieszkanie, 38,64 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr E/129

745 752 zł

19 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 489 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bielany, Piaski, ul. Literacka

2 pokoje, mieszkanie 38,64 m², piętro 2, oferta nr E/129, Apartamenty Literacka bud. E i F, Warszawa, Bielany, Piaski, ul. Literacka
1 / 6
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 0
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 1
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 2
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 3
Apartamenty Literacka bud. E i F - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 38.64 m², E/129
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,64 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (9,64 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę