Logo

Nowe mieszkanie, 63,48 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A4

571 320 zł

9 000 zł /m²

Rata 2 673 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Toruń, Podgórz, ul. Kręta 91-105

SALON Z ANEKSEM24,87 m²SYPIALNIA12,22 m²SYPIALNIA11,13 m²ŁAZIENKA4,11 m²GARDEROBA4,09 m²KORYTARZ7,06 m²TARAS11,30 m²TARAS8,35 m²OGRÓDEK13,13 m²OGRÓDEK12,42 m²
Wymiary mieszkania 63.48 m², A4
Zielone Horyzonty II - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 63.48 m², A4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,48 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (11,30 m²), taras (8,35 m²), ogródek (13,13 m²), ogródek (12,42 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę