Logo

Nowe mieszkanie, 84,33 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr B11

758 970 zł

9 000 zł /m²

Rata 3 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Toruń, Podgórz, ul. Kręta 91-105

SALON Z ANEKSEM27,57 m²SYPIALNIA15,38 m²SYPIALNIA13,36 m²SYPIALNIA11,81 m²ŁAZIENKA4,87 m²KORYTARZ11,34 m²BALKON10,43 m²BALKON8,66 m²
Wymiary mieszkania 84.33 m², B11
Zielone Horyzonty II - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 84.33 m², B11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

84,33 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,43 m²), balkon (8,66 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę