Logo

Nowe mieszkanie, 44,61 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B2

397 029 zł

8 900 zł /m²

Rata 1 858 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Toruń, Podgórz, ul. Kręta 91-105

SALON Z ANEKSEM23,06 m²SYPIALNIA10,48 m²ŁAZIENKA3,97 m²KORYTARZ7,10 m²TARAS16,00 m²OGRÓDEK111,53 m²
Wymiary mieszkania 44.61 m², B2
Zielone Horyzonty II - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 44.61 m², B2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,61 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (16,00 m²), ogródek (111,53 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę