Logo

Nowe mieszkanie, 44,74 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A11

416 082 zł

9 300 zł /m²

Rata 1 947 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Toruń, Podgórz, ul. Kręta 91-105

SALON Z ANEKSEM21,80 m²SYPIALNIA12,39 m²ŁAZIENKA4,14 m²KORYTARZ6,41 m²BALKON4,46 m²
Wymiary mieszkania 44.74 m², A11
Zielone Horyzonty II - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 44.74 m², A11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,74 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,46 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę