Logo

Nowe mieszkanie, 44,61 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B6

405 951 zł

9 100 zł /m²

Rata 1 899 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Toruń, Podgórz, ul. Kręta 91-105

SALON Z ANEKSEM23,06 m²SYPIALNIA10,48 m²ŁAZIENKA3,97 m²KORYTARZ7,10 m²BALKON10,36 m²
Wymiary mieszkania 44.61 m², B6
Zielone Horyzonty II - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 44.61 m², B6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,61 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,36 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę