Logo

Nowe mieszkanie, 51,52 m², 3 pokoje, 11 piętro, oferta nr A/A-11-01-K1

841 064 zł

16 325 zł /m²

Rata 3 935 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Żerniki

Wrocław, Żerniki, ul. Kosmonautów / al. Architektów

3 pokoje, mieszkanie 51,52 m², piętro 11, oferta nr A/A-11-01-K1, Nowe Żerniki, Wrocław, Żerniki, ul. Kosmonautów / al. Architektów
Nowe Żerniki - zdjęcie nr 0
Nowe Żerniki - zdjęcie nr 1
Nowe Żerniki - zdjęcie nr 2
Nowe Żerniki - zdjęcie nr 3
Nowe Żerniki - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.52 m², A/A-11-01-K1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,52 m²

Piętro:

11 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,56 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę