+11
Nowe mieszkanie, 43,13 m², 2 pokoje, 11 piętro, oferta nr A/A-11-07-K1
783 888 zł
18 175 zł /m²
Rata 3 668 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowe Żerniki
Wrocław, Żerniki, ul. Kosmonautów / al. Architektów

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
43,13 m²
Piętro:
11 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (2,56 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę