Logo

Nowe mieszkanie, 37,49 m², 1 pokój, 8 piętro, oferta nr C/C-08-24-K5

538 919 zł

14 375 zł /m²

Rata 2 521 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Żerniki

Wrocław, Żerniki, ul. Kosmonautów / al. Architektów

1 pokój, mieszkanie 37,49 m², piętro 8, oferta nr C/C-08-24-K5, Nowe Żerniki, Wrocław, Żerniki, ul. Kosmonautów / al. Architektów
Nowe Żerniki - zdjęcie nr 0
Nowe Żerniki - zdjęcie nr 1
Nowe Żerniki - zdjęcie nr 2
Nowe Żerniki - zdjęcie nr 3
Nowe Żerniki - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.49 m², C/C-08-24-K5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,49 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,10 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę