+6
Nowe mieszkanie, 36,74 m², 1 pokój, 9 piętro, oferta nr C/C-09-23-K5
540 078 zł
14 700 zł /m²
Rata 2 527 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowe Żerniki
Wrocław, Żerniki, ul. Kosmonautów / al. Architektów

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
36,74 m²
Piętro:
9 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (5,10 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę