Nowe mieszkanie, 42,38 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr A/A-10-08-K1
761 781 zł
17 975 zł /m²
Rata 3 564 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowe Żerniki
Wrocław, Żerniki, ul. Kosmonautów / al. Architektów

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
42,38 m²
Piętro:
10 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (3,56 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę