+21
Nowe mieszkanie, 56,03 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr B/B-07-13-K3
830 645 zł
14 825 zł /m²
Rata 3 886 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowe Żerniki
Wrocław, Żerniki, ul. Kosmonautów / al. Architektów

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
56,03 m²
Piętro:
7 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (14,93 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę