+42
Nowe mieszkanie, 51,52 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr A/A-06-01-K1
776 664 zł
15 075 zł /m²
Rata 3 634 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowe Żerniki
Wrocław, Żerniki, ul. Kosmonautów / al. Architektów

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
51,52 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (6,12 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę