Logo

Nowe mieszkanie, 53,82 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B’.10

607 628 zł

11 290 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 843 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Maureska

Toruń, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6

3 pokoje, mieszkanie 53,82 m², piętro 2, oferta nr B’.10, Osiedle Maureska, Toruń, Wrzosy, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6
SALON Z ANEKSEM18,86 m²SYPIALNIA12,79 m²SYPIALNIA12,27 m²ŁAZIENKA3,63 m²KORYTARZ6,27 m²BALKON2,83 m²BALKON2,83 m²
Wymiary mieszkania 53.82 m², B’.10
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 0
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 1
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 2
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.82 m², B’.10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,82 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,83 m²), balkon (2,83 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę