Logo

Nowe mieszkanie, 38,78 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C.34

441 704 zł

11 390 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 067 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Maureska

Toruń, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6

2 pokoje, mieszkanie 38,78 m², piętro 1, oferta nr C.34, Osiedle Maureska, Toruń, Wrzosy, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6
SALON Z ANEKSEM16,98 m²SYPIALNIA14,10 m²ŁAZIENKA3,41 m²KORYTARZ4,29 m²BALKON3,00 m²
Wymiary mieszkania 38.78 m², C.34
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 0
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 1
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 2
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 38.78 m², C.34
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,78 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę