Logo

Nowe mieszkanie, 38,91 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C.26

466 531 zł

11 990 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 183 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Maureska

Toruń, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6

2 pokoje, mieszkanie 38,91 m², parter, oferta nr C.26, Osiedle Maureska, Toruń, Wrzosy, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6
SALON Z ANEKSEM16,97 m²SYPIALNIA14,10 m²ŁAZIENKA3,55 m²KORYTARZ4,29 m²OGRÓDEK19,14 m²
Wymiary mieszkania 38.91 m², C.26
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 0
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 1
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 2
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 38.91 m², C.26
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,91 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (19,14 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę