Logo

Nowe mieszkanie, 61,92 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr C.33

717 653 zł

11 590 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Maureska

Toruń, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6

3 pokoje, mieszkanie 61,92 m², piętro 1, oferta nr C.33, Osiedle Maureska, Toruń, Wrzosy, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6
SALON Z ANEKSEM21,82 m²SYPIALNIA15,80 m²SYPIALNIA10,19 m²ŁAZIENKA3,67 m²KORYTARZ7,96 m²POM. GOSP.2,48 m²BALKON2,83 m²BALKON2,83 m²
Wymiary mieszkania 61.92 m², C.33
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 0
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 1
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 2
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.92 m², C.33
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,92 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,83 m²), balkon (2,83 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę