Logo

Nowe mieszkanie, 33,97 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr C.12

424 285 zł

12 490 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 985 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Maureska

Toruń, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6

2 pokoje, mieszkanie 33,97 m², piętro 2, oferta nr C.12, Osiedle Maureska, Toruń, Wrzosy, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6
SALON Z ANEKSEM15,81 m²SYPIALNIA10,62 m²ŁAZIENKA3,27 m²KORYTARZ4,27 m²BALKON2,83 m²
Wymiary mieszkania 33.97 m², C.12
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 0
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 1
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 2
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 33.97 m², C.12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,97 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,83 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę