Logo

Nowe mieszkanie, 54,67 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C.24

617 224 zł

11 290 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 888 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Maureska

Toruń, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6

3 pokoje, mieszkanie 54,67 m², parter, oferta nr C.24, Osiedle Maureska, Toruń, Wrzosy, JAR, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6
SALON Z ANEKSEM18,63 m²SYPIALNIA13,49 m²SYPIALNIA12,35 m²ŁAZIENKA3,48 m²KORYTARZ6,72 m²OGRÓDEK55,72 m²
Wymiary mieszkania 54.67 m², C.24
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 0
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 1
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 2
Osiedle Maureska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.67 m², C.24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,67 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (55,72 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę