Logo

Nowe mieszkanie, 56,14 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B2.18

791 574 zł

14 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 704 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Fokus Bielany

Bielany Wrocławskie, ul. Kolejowa 5

3 pokoje, mieszkanie 56,14 m², piętro 3, oferta nr B2.18, Fokus Bielany, Bielany Wrocławskie, ul. Kolejowa 5
SALON Z ANEKSEM26,13 m²SYPIALNIA11,29 m²SYPIALNIA10,69 m²ŁAZIENKA3,92 m²KORYTARZ4,11 m²BALKON12,29 m²
Wymiary mieszkania 56.14 m², B2.18
Wirtualna makieta 3D mieszkania 56.14 m², B2.18
B2.18
Plan piętra
Fokus Bielany - zdjęcie nr 0
Fokus Bielany - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 56.14 m², B2.18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,14 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,29 m²)

Termin oddania:

31.03.2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę