Logo

Nowe mieszkanie, 99,66 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr B1.22

1 315 512 zł

13 200 zł /m²

Rata 6 155 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Fokus Bielany

Bielany Wrocławskie, ul. Kolejowa 5

4 pokoje, mieszkanie 99,66 m², piętro 3, oferta nr B1.22, Fokus Bielany, Bielany Wrocławskie, ul. Kolejowa 5
SALON Z ANEKSEM37,22 m²SYPIALNIA15,06 m²SYPIALNIA13,28 m²SYPIALNIA12,22 m²ŁAZIENKA4,29 m²ŁAZIENKA3,46 m²GARDEROBA2,38 m²KORYTARZ11,76 m²BALKON28,70 m²
Wymiary mieszkania 99.66 m², B1.22
Wirtualna makieta 3D mieszkania 99.66 m², B1.22
B1.22
Plan piętra
Fokus Bielany - zdjęcie nr 0
Fokus Bielany - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 99.66 m², B1.22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

99,66 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (28,70 m²)

Termin oddania:

31.03.2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę