Logo

Nowe mieszkanie, 50,69 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.A17

558 700 zł

11 022 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 614 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sielskie Podolany

Poznań, Podolany, ul. Jasielska 9

3 pokoje, mieszkanie 50,69 m², piętro 2, oferta nr D.A17, Sielskie Podolany, Poznań, Podolany, Podolany, ul. Jasielska 9
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 0
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 50.69 m², D.A17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,69 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1