+4
Nowe mieszkanie, 53,60 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr C.A9
578 500 zł
10 793 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 707 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Sielskie Podolany
Poznań, Podolany, ul. Jasielska 9

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
53,60 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1