Logo

Nowe mieszkanie, 28,30 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr C.A8

341 800 zł

12 078 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 599 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sielskie Podolany

Poznań, Podolany, ul. Jasielska 9

1 pokój, mieszkanie 28,30 m², piętro 1, oferta nr C.A8, Sielskie Podolany, Poznań, Podolany, Podolany, ul. Jasielska 9
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 0
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 28.3 m², C.A8
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,30 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1